Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 690-942-977
tel: 61 4245007
Zaproszenie od Dyrekcji

Szkoła podstawowa to najważniejszy czas w edukacji każdego dziecka, nabywa ono bowiem umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat! W naszej szkole na zajęciach programowych i dodatkowych szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji językowych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych. Uczniowie mogą zawsze liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga, psychologa i logopedy.
Nie zapominamy jednak i o językach obcych – już od I klasy dzieci poznają język i kulturę jednego obcego kraju, a od klasy IV kolejnego.
Szkoła Podstawowa Milenium posiada własną salę gimnastyczną, na której nasi uczniowie zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.


Aktualności
Tegoroczne wyniki egzaminu gimnazjalnego
dodano: Piątek, 7 lipca 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Serdeczne gratulacje dla uczniów klas trzecich Akademickiego Gimnazjum Milenium - są najlepsi w Gnieźnie! 
wyniki
Piąty dzień półkolonii
dodano: Piątek, 30 czerwca 2017 przez: Anna Romanowska
„ Murarz domy muruje….” lub „ Niech się mury pną do góry..”

Powyższe cytaty idealnie pasują do dzisiejszych działań naszych półkolonistów, gdyż osobiście mieli okazję zbudować mur i umocnić go prawdziwą zaprawą murarską. To było nie lada wyzwanie, ale ile zabawy i satysfakcji. Kolejną część dnia wypełniła nauka sztucznego oddychania, masażu serca i nie tylko. Oglądanie karetki pogotowia i fachowe wyjaśnienie
Czwarty dzień półkolonii
dodano: Czwartek, 29 czerwca 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Podczas czwartego dnia pobytu na szkolnych półkoloniach, dzieci poznały pracę leśnika. Dzieci przeszły przez leśną ścieżkę edukacyjną. Dowiedziały się o ptakach, owadach, zwierzynie, które żyją w lesie. Pan leśnik przybliżył uczestnikom piętra lasu i pokazał paśnik, lizawkę i ambonę.
Trzeci dzień półkolonii
dodano: Środa, 28 czerwca 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Trzeci dzień półkolonii upłynął wszystkim uczestnikom bardzo intensywnie. Dzieci podekscytowane możliwością poznania historii Białej Damy nie mogły doczekać się wyprawy do zamku w Kórniku. Na szczęście okazało się, że nocne przechadzki ducha Teofili Działyńskiej są tylko legendą. 
Drugi dzień półkolonii - Kiedy sport staje się zawodem…
dodano: Wtorek, 27 czerwca 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Drugi dzień półkolonii upłynął pod znakiem poznawania zawodów związanych ze sportem. Dzień rozpoczęliśmy wizytą na stadionie żużlowym. Zawodowy komentator oraz kapitan drużyny STARTU Gniezno opowiedzieli, w ciekawy sposób, o tym jak wygląda organizacja turnieju i o zasadach panujących na torze. Ponadto uczniowie dowiedzieli się, jak młody człowiek może rozpocząć karierę żużlowca.
Pierwszy dzień półkolonii - wyjazd do Powidza
dodano: Poniedziałek, 26 czerwca 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Dnia 26 czerwca odbył się wyjazd do 33 Bazy Lotniczej w Powidzu. Uczniowie mieli okazję wejść i zasiąść za sterami samolotu wojskowego “Bryza”. Duże wrażenie zrobiła na nich wizyta w wieży kontroli ruchu, gdzie mogliśmy zobaczyć startujące i lądujące samoloty. Zwiedzaliśmy hangary i wojskowe wozy strażackie. Wyjazd dostarczył uczniom wielu niesamowitych wrażeń.
Archiwum wiadomości: [2020/2021] [2019/2020] [2018/2019] [2017/2018] 2016/2017 [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2022 by Dział IT GSW Milenium